Prof.Dr.Tahsin Yakut'a Sorun

Güncelleme tarihi: 9 Eki 2018Gebelik Sürecinde Yaşadığınız Tecrübelerinizi Bizimle Paylaşarak Yeni Anne Adaylarımızın Tecrübelerinizden Faydalanmasını Sağlayabilirsiniz.


Yaşadığınız Sorunlardan Bahsederek Prof.Dr.Tahsin Yakut Tarafından verilen Cevaplardan Aynı Sorunu Yaşayan Diğer Anne Adaylarının Faydalanmasını Sağlayabilirsiniz.

Doç yazıyor ama kendisi Profesördür. 3 yıldır Uludağ üniv tıp fakültesi hastanesinin başhekimliğini yapıyor. Bende Çok başarılı bir hekim ve iyi bir idareci izlenimi bıraktı. İnsancıl biri. Rahatlıkla konuşabiliyor ve derdinizi anlatabiliyorsunuz. Ama bunun yanında idari görevi dolayısıyla çok yoğun malesef.

Tavsiye üzerine gittik.Yeğenimin bebeğinde sıvı birikintisi olduğu söylenmişti.Referansı üzerine bizde tercih ettik.Tahsin hocamdan çok memnunuz.Gerçekten hem doktor olarak hem de insan olarak mükemmel bir kişiliğe sahip.Tedviden ve süreçkten kesinlikle çok memnun kaldık

Yurt dışından geliyor yiğenim.Epilepsi için tercih ediyoruz.Çocuk Nörolojisi doktoru genetik için yönlendirdi.Yaklaşımı çok iyi.Baba gibi doktor.İnsanları yüksekten görmüyor.Bize çok yardımcı oluyor zorlamadan.Hastasına yaklaşımı sıcak ve samimi.Saygıdan,anlayışından,hastalarını güzel muayene ediyor.Bir insanın 1 dediğini 2 etmiyor. Tedaviden ve süreçten çok memnunuz.Kan tahlilini yaptırdık bunun sonucunda da tekrardan gidicez.Çok memnunuz kendilerinden.Bize karşı hiç bir saygısızlıuğı olmadı.Tavsiye üzerine gittik.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Tahsin hoca çok mükemmel bir doktor sorumluluğu muayenehasinde bitmez daha sonrada takip eder.Öncesinden de eşi aracılığıyla tanıyordum kendilerini.Ben akciğer kanseri olmuştum.Kemoterapi almayı reddettim ve farklı altrenatif tedaviler arayışına girdiğimde Tahsin bey'in tavsiyeleri oldu.Genetik araştırma yapılması konusunda yapılan araştırmada gen mutasyonuna uğradığım ortaya çıktı.Daha sonra akıllı ilacı kullanmaya başladım.Tedavim devam etmekte.Ne zaman zor durumda kalsam kendisinin bilgisine başvurup yardım alıyorum.Çok mükemmel bir doktor.Farklı bir kaç hastasıyla iletişime geçtiğimde her hastasına eşit ve aynı hassasiyetle yaklaştığını anladım.


24 görüntüleme0 yorum